| o info kolejne nono czekamy dalej:) | ~kolo | 1 | 2011-09-27 22:04 |
| erg | ~aaa | 1 | 2011-09-27 20:41 |
| Na Ergu... | ~bbb | 4 | 2011-09-27 20:02 |
| HA HA HI HI | ~stanczyk | 1 | 2011-09-27 18:28 |
| Erg czyżby zapowiadane 2zł miało się sprawdzic?widły nr1 | ~kto wie? | 6 | 2011-09-27 14:21 |
| Erg jest na progu bankructwa!!!!!!Ratuj się kto może. | ~Michał | 8 | 2011-09-27 11:48 |
| Czy wjedziemy na 71 gr??? | ~bbb | 2 | 2011-09-26 16:41 |
| niech spada | ~wrozka | 3 | 2011-09-26 13:27 |
| kiedy ten swietny papier spadnie na 30 groni | ~erg 30 groni max | 2 | 2011-09-25 16:53 |
| i co TERAZ experci??? KATASTROFA? | ~pasterz | 2 | 2011-09-25 10:08 |
| i co zbeszta mnie znowu ktos?mówiłem czekac:) | ~kolo | 2 | 2011-09-25 09:37 |
| ERG komunikat o przejeciu | ~Ciekawy | 2 | 2011-09-24 19:36 |
| Na formum sa ludzie z Erg... | ~ksiadz | 12 | 2011-09-24 17:45 |
| Czyżby dziś zieleń | ~xxx | 11 | 2011-09-23 17:44 |
| Dziś oddają akcje małe łebki .... | ~ixi | 3 | 2011-09-22 22:27 |
| ERG powrót niebawem pod 1,4zł | ~Benedykt | 28 | 2011-09-22 22:07 |
| oj Krokus Krokus masz ci los.... | ~on | 26 | 2011-09-22 19:42 |
| Czy ERG bedzie dzisiaj na zielono???? | ~b2b2 | 34 | 2011-09-21 17:01 |
| o co tu chodzi załamka;/ | ~kolo | 8 | 2011-09-21 15:35 |
| Nie dajcie się nastraszyć! | bilansik | 8 | 2011-09-21 14:26 |
| zwała | ~galik | 7 | 2011-09-21 14:23 |
| JUŻ PO PROMOCJI, PORA W GÓRĘ | ~ERG | 4 | 2011-09-21 12:34 |
| NA 35 GROSZY ŚMIECIUCHA, NA 3 X WIDŁY DOLNE DAWAĆ | ~ERG | 3 | 2011-09-21 10:10 |
| SZKODZENIE SPÓŁCE | ~on | 3 | 2011-09-21 09:24 |
| gdzie te miliony akcji i 25% akcji spółki przewalone wczoraj | ~egon | 3 | 2011-09-21 09:22 |
| ERG | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-09-21 08:56 |
| zabrzmi irracjonalnie | ~sanders | 3 | 2011-09-20 23:02 |
| ERG ROŚNIE JAK SZALONY | ~JTIIIU | 1 | 2011-09-20 22:07 |
| ERG: szybki powrót | ~deus | 2 | 2011-09-20 22:05 |
| ryzy-KANT | ~K-leszczyk | 8 | 2011-09-20 21:57 |