Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
o info kolejne nono czekamy dalej:) ~kolo 1 2011-09-27 22:04
erg ~aaa 1 2011-09-27 20:41
Na Ergu... ~bbb 4 2011-09-27 20:02
HA HA HI HI ~stanczyk 1 2011-09-27 18:28
Erg czyżby zapowiadane 2zł miało się sprawdzic?widły nr1 ~kto wie? 6 2011-09-27 14:21
Erg jest na progu bankructwa!!!!!!Ratuj się kto może. ~Michał 8 2011-09-27 11:48
Czy wjedziemy na 71 gr??? ~bbb 2 2011-09-26 16:41
niech spada ~wrozka 3 2011-09-26 13:27
kiedy ten swietny papier spadnie na 30 groni ~erg 30 groni max 2 2011-09-25 16:53
i co TERAZ experci??? KATASTROFA? ~pasterz 2 2011-09-25 10:08
i co zbeszta mnie znowu ktos?mówiłem czekac:) ~kolo 2 2011-09-25 09:37
ERG komunikat o przejeciu ~Ciekawy 2 2011-09-24 19:36
Na formum sa ludzie z Erg... ~ksiadz 12 2011-09-24 17:45
Czyżby dziś zieleń ~xxx 11 2011-09-23 17:44
Dziś oddają akcje małe łebki .... ~ixi 3 2011-09-22 22:27
ERG powrót niebawem pod 1,4zł ~Benedykt 28 2011-09-22 22:07
oj Krokus Krokus masz ci los.... ~on 26 2011-09-22 19:42
Czy ERG bedzie dzisiaj na zielono???? ~b2b2 34 2011-09-21 17:01
o co tu chodzi załamka;/ ~kolo 8 2011-09-21 15:35
Nie dajcie się nastraszyć! bilansik 8 2011-09-21 14:26
zwała ~galik 7 2011-09-21 14:23
JUŻ PO PROMOCJI, PORA W GÓRĘ ~ERG 4 2011-09-21 12:34
NA 35 GROSZY ŚMIECIUCHA, NA 3 X WIDŁY DOLNE DAWAĆ ~ERG 3 2011-09-21 10:10
SZKODZENIE SPÓŁCE ~on 3 2011-09-21 09:24
gdzie te miliony akcji i 25% akcji spółki przewalone wczoraj ~egon 3 2011-09-21 09:22
ERG ~AKCJONARISZ 1 2011-09-21 08:56
zabrzmi irracjonalnie ~sanders 3 2011-09-20 23:02
ERG ROŚNIE JAK SZALONY ~JTIIIU 1 2011-09-20 22:07
ERG: szybki powrót ~deus 2 2011-09-20 22:05
ryzy-KANT ~K-leszczyk 8 2011-09-20 21:57
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.