ale zastanawia mnie łatwość z jaką rozebrano bańkę z rana na 0,90, przy ustawce na kupnie po 0,89. Szły ładne pakiety przy czym na sporym minusie od 1,00. Usrani leszcze raczej nie biorą w takiej sytuacji. Wyglądało jakby Patro sam skupował pakietami, licząc że ktoś podbije na S.