Jak w temacie. Całe te historie o przerzucaniu akcji etc. są pisane po to aby Was nastraszyć. Gra na giełdzie ma to do siebie, że raz wszystko się kręci, a innym razem nie. Obecnie ERG ma coraz lepsze podstawy i w perspektywie czasu przeniesie się to na kurs tej spółki. Poza tym spółka ma ogromne możliwości zbytu we współczesnej Europie i nie tylko. Z danych uwidocznionych w sprawozdaniach widać, że dzieje się coraz lepiej, a to że wchodzi tutaj pan P. i stara się narobić szumu nie powinno odbijać się na Waszych decyzjach.
Gdy z kolei słyszę o jakiejś emisji, czy o splitach to chce mi się śmiać. Pan P. ma stanowczo za mało aby coś uczynić w tym kierunku.
Spokojnie! Niechaj sobie przerzuca i traci na prowizjach, na dłuższą metę mu się to nie opłaci :)