Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
WIECIE CO TO JEST TAKIE WAHANIA, ~nanul 3 2011-09-20 21:20
erg ~kowalski 5 2011-09-20 21:09
na ERGu...masowe wydutkanie... ~Sołtys Kierdziołek 1 2011-09-20 20:23
czyżby pietrowicz wychodził z erga? ~KMIETEK 12 2011-09-20 18:23
wyrolowani przez papierkowicza do raportu wystap! ~wypatrochowicz leszc 1 2011-09-20 17:55
Czajenie ,czajenie i ..... ~xxx 9 2011-09-20 16:53
podaj linka i nie myslec ze patrowicz to mikołaj to zaraza!!!! ~kolo 6 2011-09-20 16:42
erg ~agent/wsi 1 2011-09-20 15:53
erg ~bolo 1 2011-09-20 15:19
panowie tu ktos przemilił 1/4 akcji nie zastanawia was to? ~kolo 4 2011-09-20 15:12
Tu jest jeden gruby czy dwóch ~xxx 3 2011-09-20 14:36
akcjonariat ~galik 1 2011-09-20 14:26
erg ~lichwa 2 2011-09-20 14:21
erg ~EDGAR 1 2011-09-20 13:56
Kupujcie Lubawę a nie śmiecia ERG. Nie kupujcie worków na śmieci haha ~Venes 8 2011-09-20 13:56
DZIALENIE NA SZKODE SPOLKI ~Lex 1 2011-09-20 13:53
erg ~komunista 1 2011-09-20 13:48
po co ten cały cyrk?? ~xxxl 3 2011-09-20 13:36
erg ~goldma 1 2011-09-20 13:25
erg ~jasnowidz 1 2011-09-20 12:18
Zagrywka ~zosiamaj 1 2011-09-20 11:21
erg ~frytko cola 1 2011-09-20 11:20
zachwile da 1 mln na 70 gr zobaczycie:) ~heheh 6 2011-09-20 11:04
erg ~serdelek 1 2011-09-20 10:54
erg ~BIEDA 2 2011-09-20 10:35
Zamknięcie dziś po środku 0,90 ~xxx 4 2011-09-20 10:32
kocham dona jak roluje ludzi i robi emisje:Dheheh bogaci juz jestescie? ~heheh 1 2011-09-20 10:25
Celowy zabieg ERG ~on 3 2011-09-20 10:21
cos krótka ta jazda była p. patrowicz ~xxxl 1 2011-09-20 10:20
Nie pytajcie się dlaczego, przecież jak byk podwójne dno jest. ~mer 3 2011-09-20 10:00
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.