| WIECIE CO TO JEST TAKIE WAHANIA, | ~nanul | 3 | 2011-09-20 21:20 |
| erg | ~kowalski | 5 | 2011-09-20 21:09 |
| na ERGu...masowe wydutkanie... | ~Sołtys Kierdziołek | 1 | 2011-09-20 20:23 |
| czyżby pietrowicz wychodził z erga? | ~KMIETEK | 12 | 2011-09-20 18:23 |
| wyrolowani przez papierkowicza do raportu wystap! | ~wypatrochowicz leszc | 1 | 2011-09-20 17:55 |
| Czajenie ,czajenie i ..... | ~xxx | 9 | 2011-09-20 16:53 |
| podaj linka i nie myslec ze patrowicz to mikołaj to zaraza!!!! | ~kolo | 6 | 2011-09-20 16:42 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-09-20 15:53 |
| erg | ~bolo | 1 | 2011-09-20 15:19 |
| panowie tu ktos przemilił 1/4 akcji nie zastanawia was to? | ~kolo | 4 | 2011-09-20 15:12 |
| Tu jest jeden gruby czy dwóch | ~xxx | 3 | 2011-09-20 14:36 |
| akcjonariat | ~galik | 1 | 2011-09-20 14:26 |
| erg | ~lichwa | 2 | 2011-09-20 14:21 |
| erg | ~EDGAR | 1 | 2011-09-20 13:56 |
| Kupujcie Lubawę a nie śmiecia ERG. Nie kupujcie worków na śmieci haha | ~Venes | 8 | 2011-09-20 13:56 |
| DZIALENIE NA SZKODE SPOLKI | ~Lex | 1 | 2011-09-20 13:53 |
| erg | ~komunista | 1 | 2011-09-20 13:48 |
| po co ten cały cyrk?? | ~xxxl | 3 | 2011-09-20 13:36 |
| erg | ~goldma | 1 | 2011-09-20 13:25 |
| erg | ~jasnowidz | 1 | 2011-09-20 12:18 |
| Zagrywka | ~zosiamaj | 1 | 2011-09-20 11:21 |
| erg | ~frytko cola | 1 | 2011-09-20 11:20 |
| zachwile da 1 mln na 70 gr zobaczycie:) | ~heheh | 6 | 2011-09-20 11:04 |
| erg | ~serdelek | 1 | 2011-09-20 10:54 |
| erg | ~BIEDA | 2 | 2011-09-20 10:35 |
| Zamknięcie dziś po środku 0,90 | ~xxx | 4 | 2011-09-20 10:32 |
| kocham dona jak roluje ludzi i robi emisje:Dheheh bogaci juz jestescie? | ~heheh | 1 | 2011-09-20 10:25 |
| Celowy zabieg ERG | ~on | 3 | 2011-09-20 10:21 |
| cos krótka ta jazda była p. patrowicz | ~xxxl | 1 | 2011-09-20 10:20 |
| Nie pytajcie się dlaczego, przecież jak byk podwójne dno jest. | ~mer | 3 | 2011-09-20 10:00 |