Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
erg ~AKCJONARISZ 2 2011-09-29 14:42
uwalanie kursu trwa ~ja 1 2011-09-29 12:36
Patrowicz żągluje akcjami między swoimi spółkami - a później wyleszcza ~piotr 3 2011-09-29 10:54
Jak sie pojawi dzisiaj 61 gr to wyjdzimy z trendu spadkowego ~cx 4 2011-09-29 10:49
Leszcz odleszczony mozna odrabiac straty! ~Inwestor 6 2011-09-29 09:47
Klasyczne zanizanie przed odpalem ~Technik 3 2011-09-29 09:44
NIE KUPOWAC ERGA TO PORAZKA ~dla nowych 1 2011-09-28 20:58
KONIEC ERGA MARIUSZ PATROWICZ SPRZEDAŁ AKCJE ~KONIEC ERGA 2 2011-09-28 18:59
erg ~don wasyl 1 2011-09-28 18:29
erg ~wtopek 1 2011-09-28 18:28
Optymisci na co czekacie usredniac! i namawiac dalej ~wc 2 2011-09-28 18:11
Ciekawe dlaczego tak wywalają te akcje? ~KMIETEK 3 2011-09-28 18:07
cały Erg, pare dni temu 1 zł, teraz 60 gr ~one 2 2011-09-28 17:54
nikt tu nie chce juz sprzedawac bedzie up ~xxx 10 2011-09-28 16:14
nic sie nie dzieje mozna zasnac ..... ~bb 1 2011-09-28 15:56
NIKT JUZ SIE NIE DA NABRAC NA ERG-a ~true 6 2011-09-28 15:45
Zbieranko na 0.61 ~xxx 1 2011-09-28 14:30
ktos dzisiaj laduje ~xxx 2 2011-09-28 13:53
MOŻE WZIĄĆ TROCHĘ ŚMIECIA NA PRÓBĘ? NAJWYŻEJ ODDAM PO 48 GROSZY ~ERG 6 2011-09-28 13:50
w lotka można wiecej wygrać niż ta firma jest warta hehehe ~KMIETEK 8 2011-09-28 13:27
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-09-28 13:14
erg ~DORADCA 1 2011-09-28 13:05
Czy to dobrze że niema Patrowicza???? ~bolo 1 2011-09-28 12:45
ciekawe kto kupil te akcje ~xxx 1 2011-09-28 12:10
Wyjaśniły się duże wahania kursu Erg ~patrowicz sprzedał 1 2011-09-28 11:48
Zbycie akcji ~idzi 2 2011-09-28 11:37
erg ~obciach 1 2011-09-28 10:21
HA HA - Higienicznie teraz? buuuhaaa ~wc 1 2011-09-28 10:09
erg ~podejrzliwy 1 2011-09-28 09:30
erg ~wsi 2 2011-09-28 09:05
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.