|
erg
|
~AKCJONARISZ
|
2
|
2011-09-29 14:42
|
|
uwalanie kursu trwa
|
~ja
|
1
|
2011-09-29 12:36
|
|
Patrowicz żągluje akcjami między swoimi spółkami - a później wyleszcza
|
~piotr
|
3
|
2011-09-29 10:54
|
|
Jak sie pojawi dzisiaj 61 gr to wyjdzimy z trendu spadkowego
|
~cx
|
4
|
2011-09-29 10:49
|
|
Leszcz odleszczony mozna odrabiac straty!
|
~Inwestor
|
6
|
2011-09-29 09:47
|
|
Klasyczne zanizanie przed odpalem
|
~Technik
|
3
|
2011-09-29 09:44
|
|
NIE KUPOWAC ERGA TO PORAZKA
|
~dla nowych
|
1
|
2011-09-28 20:58
|
|
KONIEC ERGA MARIUSZ PATROWICZ SPRZEDAŁ AKCJE
|
~KONIEC ERGA
|
2
|
2011-09-28 18:59
|
|
erg
|
~don wasyl
|
1
|
2011-09-28 18:29
|
|
erg
|
~wtopek
|
1
|
2011-09-28 18:28
|
|
Optymisci na co czekacie usredniac! i namawiac dalej
|
~wc
|
2
|
2011-09-28 18:11
|
|
Ciekawe dlaczego tak wywalają te akcje?
|
~KMIETEK
|
3
|
2011-09-28 18:07
|
|
cały Erg, pare dni temu 1 zł, teraz 60 gr
|
~one
|
2
|
2011-09-28 17:54
|
|
nikt tu nie chce juz sprzedawac bedzie up
|
~xxx
|
10
|
2011-09-28 16:14
|
|
nic sie nie dzieje mozna zasnac .....
|
~bb
|
1
|
2011-09-28 15:56
|
|
NIKT JUZ SIE NIE DA NABRAC NA ERG-a
|
~true
|
6
|
2011-09-28 15:45
|
|
Zbieranko na 0.61
|
~xxx
|
1
|
2011-09-28 14:30
|
|
ktos dzisiaj laduje
|
~xxx
|
2
|
2011-09-28 13:53
|
|
MOŻE WZIĄĆ TROCHĘ ŚMIECIA NA PRÓBĘ? NAJWYŻEJ ODDAM PO 48 GROSZY
|
~ERG
|
6
|
2011-09-28 13:50
|
|
w lotka można wiecej wygrać niż ta firma jest warta hehehe
|
~KMIETEK
|
8
|
2011-09-28 13:27
|
|
erg
|
~AKCJONARISZ
|
1
|
2011-09-28 13:14
|
|
erg
|
~DORADCA
|
1
|
2011-09-28 13:05
|
|
Czy to dobrze że niema Patrowicza????
|
~bolo
|
1
|
2011-09-28 12:45
|
|
ciekawe kto kupil te akcje
|
~xxx
|
1
|
2011-09-28 12:10
|
|
Wyjaśniły się duże wahania kursu Erg
|
~patrowicz sprzedał
|
1
|
2011-09-28 11:48
|
|
Zbycie akcji
|
~idzi
|
2
|
2011-09-28 11:37
|
|
erg
|
~obciach
|
1
|
2011-09-28 10:21
|
|
HA HA - Higienicznie teraz? buuuhaaa
|
~wc
|
1
|
2011-09-28 10:09
|
|
erg
|
~podejrzliwy
|
1
|
2011-09-28 09:30
|
|
erg
|
~wsi
|
2
|
2011-09-28 09:05
|