Cały Erg oraz pseudofachowcy sa zdemaskowani
spolka jest wielkim popisem manipulantow. wszystki gadki o przejeciu o sprzedazy akcji o pana P. po 3 zł, badz tzw pompce (patrz 30% do gory i na drugi dzien 30% w dol) okazaly sie fikcja. Niestety nie ma tu powaznych fachowcow. fachowiec to ktos kto precyzyjnie posluguje sie liczbami i podaje konkretne terminy. Z kolei jak ktos pisze bla bla ble badz buhahahahah to jest pajacem co manipuluje i nabiera innych.
Za rok sobie spojrze na wykres na razie szkoda czasu i szkoda czytac te bzdury pana na "m" i pana na "k"