Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NIE ŁAPAC NOZA OD DT ~swir 6 2023-04-24 01:12
Konferencja ~octopus66 2 2023-04-24 00:59
Wywiad ze Sztuczkowskim w TVPis ~d_o 2 2023-04-23 19:19
Pomysl na stal ~octopus66 1 2023-04-21 20:06
XXL jak przeczucie ? Myszlisz że urośnie po WZA ~Szu 9 2023-04-21 15:51
COGNOR TO NAJWIĘKSZY ŚMIEĆ NA GPW!! ~XXL 12 2023-04-21 12:33
czy cognor będzie produkował amunicje ~edek 4 2023-04-21 10:38
SUNEX ......SZALEJE ...............MORAWIECKI O DOPŁATACH DO POMP.! ~SUNEX 1 2023-04-20 19:30
Papszun trener Raków Częstochowa obejmie Hutnik-Cognor? ~d_o 7 2023-04-20 19:00
Ładnie zbierają... ~Szu 6 2023-04-20 11:42
Porównujecie źle Izostal z Cognorem ~Idolek 5 2023-04-19 18:02
Licho to idzie ~Muzykant 1 2023-04-19 17:04
NO I POD CO TO GUNWO ROŚNIE??? ~XXL 7 2023-04-19 15:16
Cognor vs Izostal krzanu1988 3 2023-04-19 15:07
Powiem szczerze ~Krzysztof 2 2023-04-19 14:33
SZALEŃSTWO.ODWROTU NIE MA - 15 W ZASIEGU!!! ~ja 1 2023-04-19 11:19
Dno mamy za sobą ~joe 4 2023-04-19 11:06
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2023-04-19 10:57
Dziękuje sprzedającym... dobra robota. ~Szu 16 2023-04-19 10:36
A CO TU SIĘ DZIŚ ODWALA??? ~XXL 2 2023-04-19 10:00
500 mln zł zysku netto w 2023 ? ~justprofit 1 2023-04-19 08:38
Oj chyba rozmenią dzisiaj 10 zeta,teraz szał jest gdzie indziej ~xxx 11 2023-04-19 08:29
Jeszcze kilka dni spadków ~Muzykant 2 2023-04-19 08:21
Na Izostalu obroty się zrobiło. Fundusz skupuje ~Izo 4 2023-04-18 22:47
Spadki... ~Szu 3 2023-04-18 20:55
Hmm podwójny szczyt? ~Zawiadowca 15 2023-04-18 17:35
Kiedy zacznie rosnac ? ~Krzysztof 10 2023-04-18 17:32
Niestety w dół leci ~Ważny 8 2023-04-18 16:38
zlom tanieje ~jolop 1 2023-04-18 14:41
KTO MA TAK GŁĘBOKIE GARDŁO I ŁYKNIE NA RAZ BATONIK 13K PO 10,50PLN??? ~XXL 5 2023-04-18 12:45
[x]
COGNOR -2,46% 5,95 2026-06-22 12:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.