Powinni powolac Narodowe Centrum Stali .Stal bylaby dostepniejsza a i godny zarobek dla towarzyszy z pis u .No i mogliby doplacac do stali .Rolnicy dostana 10 miliardow , tylko ciekawe kto za to zaplaci , bo nie sadze ze rzad da ze swoich zaskorniakow .