Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-04-18 10:30
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-04-17 23:30
Ruch jak w osiedlowej Żabce ~joe 4 2023-04-17 18:09
Dobrze, że zbierałem Scope zamiast Cognor po wzroście ~Ramzes 1 2023-04-17 16:38
Nie zmienia to faktu , że piękną będziemy mieli dywidendę. ~CNC 2 2023-04-17 12:48
Cieszy to że nikt nie chce oddać . ~CNC 2 2023-04-17 10:36
na razie opuściłem cognor na rzecz kernela ~MC60 2 2023-04-16 23:43
Cognor +1500%. Izostal +65% ~Idolek 6 2023-04-16 23:17
Analiza stóp zwrotu STOOQ.pl - ciekawe pod kątem inwestycyjnym ~Adam 7 2023-04-16 20:53
WYWIAD Z PREZESEM HSJ NIE NARZEKA NA BRAK POPYTU ~Marys 27 2023-04-14 20:43
Tak, dla poprawy humoru.. tak tak wiem ze pewnie bylo... ~nowy 1 2023-04-14 19:02
AUTOMAT SIĘ DZIŚ ZACIĄŁ NA ŚMIECIU ~XXL 18 2023-04-14 18:15
Prezes kupuje, gawiedź sprzedaje... ~Szu 3 2023-04-14 17:45
COGNOR - ładnie ktoś szarpnął ~Dario 8 2023-04-14 17:28
Prezes na zakupach. ~Janusz 4 2023-04-14 12:24
TFI AgioFunds SA ~joe 5 2023-04-14 11:43
Falowanie do dywidendy ~Muzykant 1 2023-04-14 07:55
Chiny ~Xxx 2 2023-04-13 23:26
Dzisiaj rozbijamy 11 ~joe 9 2023-04-13 16:29
MÓJ JEDEN POST I OD RAZU SPADA ~XXL 1 2023-04-13 15:40
Patrzcie na Letusa już +8% i po korekcie ~Ordi 1 2023-04-13 13:48
Nowa stalownia ~Krzysztof 26 2023-04-13 07:45
A moze o polityce tak dla odmiany ~Krzysztof 6 2023-04-12 21:21
A INFO POWOLUTKU SIE ZBLIZA!!! ~ja 4 2023-04-12 17:41
COGNOR po 11 PLN co wy na to? ~aa 4 2023-04-12 17:39
ochucki ~king_of_kingz 2 2023-04-12 17:30
CZEMU TO CIĄGLE ROŚNIE? ~inwestor_amator 11 2023-04-12 16:03
Ręce pod dupke i czekać niech was nie korci !!!! ~CNC 2 2023-04-12 15:56
Milimetry zostały, żeby przebić ostatni szczyt, to znowu się poszaleje. ~Arc 1 2023-04-12 15:34
Dywidenda !!! I tak jest tanio ~Cnc 2 2023-04-12 15:01
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.