Dzisiaj dokupilem kilka tysiecy i stracilem po 20 gr na akcji , ale spoko .Jeszcze w tym tygodniu bedzie dobre odbicie .Chiny powoli ruszaja z konsumpcja ,Turcja potrzebuje duzo stali do odbudowy kraju , inwestycje w Polsce nie maleja i co najwazniejsze ceny stali powoli ida do gory .A tak na marginesie to pisalem wczesniej , ze bedzie bujalo ,ale nie spodziewalem sie dzisiaj az takiej burzy .A po burzy przychodzi spokoj .