Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No to odjazd na 12 ~Alojzyy 8 2023-04-27 15:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 8 2023-04-27 11:50
Nie ma co panikowac ~octopus66 3 2023-04-26 16:55
Senny dzień... ~Szu 1 2023-04-26 15:34
Chyba ucieczka i to lekka panika. ~xxx 1 2023-04-26 14:34
bananowa gielda ~Krzysztof 1 2023-04-26 14:34
Warzywniak ~joe 1 2023-04-26 14:33
kiedy ostatni dzień na zakup akcji dostać dywidendę ~tom 7 2023-04-26 13:33
Sternik ~joe 3 2023-04-26 13:25
Dziś IBSM na fali -bedzie dobre sprawozdanie !! ~Muzykant 1 2023-04-26 13:03
jaki jest teraz sens kupowania akcji cog? ~home 6 2023-04-26 10:16
Jeszcze dobierzemy taniej ~Muzykant 3 2023-04-26 09:30
Spóldzielnia ~magik 1 2023-04-26 08:23
To ile kulił dzisiaj Przemek ? ~stalowy 6 2023-04-26 01:51
W poniedziałek WZA ~Muzykant 34 2023-04-25 21:46
DZISIAJ TAKIE MALENKIE SZALEŃSTWO! ~ja 3 2023-04-25 16:49
Nie popuszczajcie ~joe 1 2023-04-25 16:02
Nie kompromitujcie się nikt nie odda ~Cnc 1 2023-04-25 13:36
CZYLI DZISIAJ SPADEK SPRZEDAZ TYCH CO NIE CHCA DYWIDENDY ~amadeo 9 2023-04-25 12:27
Dobrałem dziś ~Muzykant 9 2023-04-25 04:50
I GDZIE TA WASZA POMPA PO WZA??? ~XXL 7 2023-04-24 23:23
Dywidenda klepnięta ~joe 4 2023-04-24 22:11
ZREMB ~toya 1 2023-04-24 15:30
Czy juz dzisiaj mocno poniżej 10 czy tylko trochę?buahaha ~xxx 6 2023-04-24 15:23
Wielkie zakupy Prezesa ~Aner 1 2023-04-24 14:30
Newsy z WZA ~nowy 1 2023-04-24 13:31
mała firma z NC a tak duży projekt na skalę swiatową INVENTION ~kupujemy 1 2023-04-24 12:29
TERAZ.PILNE.TVP INFO.KONFERENCJA O STALI COGNOR.SZALENSTWO! ~ja 17 2023-04-24 11:59
graniczny podatek węglowy zatwierdzony ~janek 3 2023-04-24 06:07
NIE ŁAPAC NOZA OD DT ~swir 6 2023-04-24 01:12
[x]
COGNOR 1,08% 6,10 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.