Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czy się uda ??? ~karol 4 2011-01-07 19:08
walne 02.02.2011 ~sdc 1 2011-01-07 17:11
Cognor -i tak będzie ze Złomrexem ~ 1 5 2011-01-07 16:37
300 MLN I OBECNA KAPITALIZACJA. ~gifmaster 3 2011-01-07 15:37
Bondy jadą!! ~up 1 2011-01-06 14:10
Spieracie się na forum, udawadniacie swoje racje a ... ~złoty strzał 2 2011-01-05 13:43
Pytanie retoryczne dotyczącego niedoszłego "potentata" ~XXL 15 2011-01-05 11:47
Nie będzie wezwania ~mietek 2 2011-01-05 07:52
Celowa robota Panie Sztuczkowski ~jas fasolka 9 2011-01-04 20:55
Plan B? ~gifmaster 13 2011-01-04 11:04
Ale się dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!! ~złoty strzał 1 2011-01-03 17:57
ZŁOMEKSIAŻE OBNIŻAJA D DEBI..E SPRZEDAJĄ W 1PRZYPADKU ZROZUMIAŁE ~MARIUSZ2010 3 2011-01-03 17:23
Cognor 300mln w gotowce 4,5 zl na akcje a kurs 2,4 ~bufet 3 2011-01-03 11:30
Cognor -całe to walne to ściema ~ 1 7 2011-01-02 18:39
Straszonko na całego na papierku.... benny_bannassi 2 2011-01-02 18:04
Dzisiaj pakiet poleciał po 2zł :((( ~Poter 13 2010-12-31 17:23
do ile cwaniaki zrzuca ?? kiedy mozna bedzie spokjnie wejśc? ~ads 2 2010-12-31 16:14
czego zyczycie sztukowskiemu w nadchodzacym roku ?? ~franio 2 2010-12-31 14:21
NIE MA TEGO ZŁEGO, CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO !!! ~złoty strzał 5 2010-12-31 10:46
A mnie nie dziwi postawa XXL ~mat287 8 2010-12-31 00:34
nie które posty pisze rada złomeksu bo takich bzdur nawet idiota by nie ~mariusz2010 3 2010-12-30 20:11
OPCJA 3: sprzedaż posiadanego pakiet cognora przez złomrex ~mr rocket 8 2010-12-30 18:20
przykro mi to stwierdzić ale technicznie lecicie na 2zeta!! thanator 6 2010-12-30 17:48
za chwile złomeks podadzą dużo leprza ofertę lub nici z kasy ~mariusz2010 3 2010-12-30 17:26
To broken32 rozwalił walne ~złamany 5 2010-12-30 17:24
Najpierw zwalaliście kurs, żeby tanio kupić teraz liczycie na cud ?? ~hahaha 13 2010-12-30 15:57
Cognor-cierpliwość robian 1 2010-12-30 12:53
Wariant 4 kupujemy huty za posiadane 300 baniek różnica to ~hm 1 2010-12-30 10:40
OPCJA 1: skup akcji własnych ~mr rocket 2 2010-12-30 10:34
OPCJA 2: wypłata dywidendy ~mr rocket 1 2010-12-30 09:39
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.