|
czy się uda ???
|
~karol
|
4
|
2011-01-07 19:08
|
|
walne 02.02.2011
|
~sdc
|
1
|
2011-01-07 17:11
|
|
Cognor -i tak będzie ze Złomrexem
|
~ 1
|
5
|
2011-01-07 16:37
|
|
300 MLN I OBECNA KAPITALIZACJA.
|
~gifmaster
|
3
|
2011-01-07 15:37
|
|
Bondy jadą!!
|
~up
|
1
|
2011-01-06 14:10
|
|
Spieracie się na forum, udawadniacie swoje racje a ...
|
~złoty strzał
|
2
|
2011-01-05 13:43
|
|
Pytanie retoryczne dotyczącego niedoszłego "potentata"
|
~XXL
|
15
|
2011-01-05 11:47
|
|
Nie będzie wezwania
|
~mietek
|
2
|
2011-01-05 07:52
|
|
Celowa robota Panie Sztuczkowski
|
~jas fasolka
|
9
|
2011-01-04 20:55
|
|
Plan B?
|
~gifmaster
|
13
|
2011-01-04 11:04
|
|
Ale się dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~złoty strzał
|
1
|
2011-01-03 17:57
|
|
ZŁOMEKSIAŻE OBNIŻAJA D DEBI..E SPRZEDAJĄ W 1PRZYPADKU ZROZUMIAŁE
|
~MARIUSZ2010
|
3
|
2011-01-03 17:23
|
|
Cognor 300mln w gotowce 4,5 zl na akcje a kurs 2,4
|
~bufet
|
3
|
2011-01-03 11:30
|
|
Cognor -całe to walne to ściema
|
~ 1
|
7
|
2011-01-02 18:39
|
|
Straszonko na całego na papierku....
|
benny_bannassi
|
2
|
2011-01-02 18:04
|
|
Dzisiaj pakiet poleciał po 2zł :(((
|
~Poter
|
13
|
2010-12-31 17:23
|
|
do ile cwaniaki zrzuca ?? kiedy mozna bedzie spokjnie wejśc?
|
~ads
|
2
|
2010-12-31 16:14
|
|
czego zyczycie sztukowskiemu w nadchodzacym roku ??
|
~franio
|
2
|
2010-12-31 14:21
|
|
NIE MA TEGO ZŁEGO, CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO !!!
|
~złoty strzał
|
5
|
2010-12-31 10:46
|
|
A mnie nie dziwi postawa XXL
|
~mat287
|
8
|
2010-12-31 00:34
|
|
nie które posty pisze rada złomeksu bo takich bzdur nawet idiota by nie
|
~mariusz2010
|
3
|
2010-12-30 20:11
|
|
OPCJA 3: sprzedaż posiadanego pakiet cognora przez złomrex
|
~mr rocket
|
8
|
2010-12-30 18:20
|
|
przykro mi to stwierdzić ale technicznie lecicie na 2zeta!!
|
thanator
|
6
|
2010-12-30 17:48
|
|
za chwile złomeks podadzą dużo leprza ofertę lub nici z kasy
|
~mariusz2010
|
3
|
2010-12-30 17:26
|
|
To broken32 rozwalił walne
|
~złamany
|
5
|
2010-12-30 17:24
|
|
Najpierw zwalaliście kurs, żeby tanio kupić teraz liczycie na cud ??
|
~hahaha
|
13
|
2010-12-30 15:57
|
|
Cognor-cierpliwość
|
robian
|
1
|
2010-12-30 12:53
|
|
Wariant 4 kupujemy huty za posiadane 300 baniek różnica to
|
~hm
|
1
|
2010-12-30 10:40
|
|
OPCJA 1: skup akcji własnych
|
~mr rocket
|
2
|
2010-12-30 10:34
|
|
OPCJA 2: wypłata dywidendy
|
~mr rocket
|
1
|
2010-12-30 09:39
|