Nie będzie wezwania...bo przegrali by w sądach wszystkie sprawy....(.wypowiedzi na łamach prasy sztuczki i jego ludzi.i jak miało być pięknie - to wprowadzenie akcjonariuszy w błąd)..można udowodnić specjalne zaniżanie kursu (kto kupował i zaraz sprzedawał nawet jeżeli byłaby to spółdzielnia pracująca dla sztuczki)...
zamykam temat wezwania wg przypowieści ...nie kopać się z koniem....to do naganiaczy lub prawdziwych leszczy, piszących o wezwaniu...czytajcie też inne fora...
pozdrawiam