Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wiecie gdzie ma nas sztukowski ?? ~nina 1 2011-01-12 17:22
Mam pytanie ?Kto sprzedaje ~as 7 2011-01-12 15:59
Złoty strzał zostaje kto jest za? ~andrzej lepiej 1 2011-01-12 09:14
Złoty strzał dziękujemy żegnamy Cię z forum....... benny_bannassi 10 2011-01-12 08:30
jestem z Wami ... drodzy akcjonariusze..!!! ~mark 6 2011-01-11 23:59
Beeny myślę, że dzisiejsza nauczka nauczy cię pokory w życiu i ... ~złoty strzał 1 2011-01-11 20:42
I jak podobają się wam ukryte zlecenia sprzedaży ? ~złoty strzał 14 2011-01-11 15:49
czemu tak straszą? ~boję się 3 2011-01-11 13:26
PIĘKNA ZABAWA ZLECENIAMI ~mat287 1 2011-01-11 08:49
Nie dajmy się otumanić ludziom Sztuczki fachowiec 2 2011-01-10 23:10
100mln zysku netto w tym roku:) benny_bannassi 5 2011-01-10 21:34
Gra o wezwanie ~Kasia 33 2011-01-10 21:18
Cognor pewna inwestycja ~inwestor Giełdowy 10 2011-01-10 18:12
Trzymajcie ten papierek a zarobicie konkretnie :) benny_bannassi 7 2011-01-10 14:44
Musimy rozwalić te 2,53pln na sprzedaży:) benny_bannassi 2 2011-01-10 14:34
Ktoś celowo zaniża przed odpałem..... benny_bannassi 9 2011-01-10 14:05
Czas przebić te 2,53pln panowie:) benny_bannassi 9 2011-01-10 13:11
ktoś kręci tym cholernym papierem i to nieźle ~riki 2 2011-01-10 09:35
czas na złom? ~uhuru 3 2011-01-10 09:17
teraz prezes pędzie kupowałi podnosił aby przegłosować może być 4zł ~mariusz2010 1 2011-01-09 23:25
Kurna, defeciarzom zacznie się znowu podobać po 4 PLN...hehe ~Czyro 4 2011-01-09 21:30
http://biznes.onet.pl/zimowa-hossa-na-rynku-zlomu--szykuje-sie-rekord-sw ~Czyro 9 2011-01-09 19:49
30 mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 2 2011-01-09 18:48
PREZES MUSI KUPOWAĆ ? ~MAREK29 5 2011-01-09 18:20
kto był na ostatnim walnym niech się zgłosi . wystarczy że poda ilość ~qwertyko1 1 2011-01-09 18:05
analiza cognora - formacja trójkąta - odbicie od dolnej linii... ~asd 1 2011-01-09 09:23
20zł za akcję w XII 2011 ~qq 3 2011-01-08 12:24
Cognor - PĄPA! ~cogmaster 4 2011-01-07 20:31
czy się uda ??? ~karol 4 2011-01-07 19:08
walne 02.02.2011 ~sdc 1 2011-01-07 17:11
[x]
COGNOR 0,60% 5,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.