Walarowski idzie na wojne w takim razie, to co napisali w uzasadnieniu o zwolaniu walnego ze niby kilku akcjonariuszy prosilo o zwolanie jeszcze jednego walnego bo im tamten nie odpowiadal, od kiedy to tak cognor dla mniejszosciowych jest otwarty?
no ale nic to, na walnym trzeba byc