dziwię się tym co sprzedają ,teraz kiedy 30 % węgla koksującego po powodziach ograniczy Australia stal wystrzeli w górę jak z procy Złomrex będzie siedział na forsie a i tak mniejszościowy który wycofał pozew przeprosi SZt. i zrobią nowe walne ale wtedy kurs będzie inny .