Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
JAKIEŚ TRUPY W SZAFIE? ~CIEKAWY 15 2020-04-20 21:09
W zaistniałej sytuacji kierunek 100zł! ~xx 1 2020-04-20 20:01
Wyjaśnienie wyników aszasz 1 2020-04-20 19:59
Gdzie jest tobik69? ~OLO 1 2020-04-20 19:51
purple_haze mógłbyś przetłumaczyć raport o wstępnych wynikach II fazy ~Solejuk 3 2020-04-20 19:28
Esketamina brachczaja 1 2020-04-20 15:44
Nokaut ~popeliniarz 1 2020-04-20 14:19
No i salowy ucichł, bo perełka Datawalk znów ze stratą XD ~HeHe 11 2020-04-20 14:02
OLO, nie wstydź i się i powiedz! ~HAHAHAHAHAHAHAHHAHAA 9 2020-04-20 02:52
Piekny wzrost dzisiaj! Już wszyscy obkupieni? ~OLO 3 2020-04-20 02:51
Chetnie wyslucham ponownie ~swiss 9 2020-04-19 18:18
Swiss chyba oszalał, porównuje startup Ryvu przepalający pieniądze do ~romb 25 2020-04-19 18:13
Kto się boi poniedziałku? ~OLO 2 2020-04-19 12:09
Triumfalny powrót salowego (?) swissa z dyżuru ~romb 24 2020-04-18 23:20
CZY CLN MOŻE UPAŚĆ? ~CIEKAWY 8 2020-04-18 18:57
czy to w ramach wspólpracy z Colonem ???? Łukasiewicz coś działa ~JarkoPOLo 4 2020-04-18 13:29
wywiad z Prezesem w parkiecie purple_haze 3 2020-04-17 15:27
Koniec korekty ~Pyton 1 2020-04-17 15:24
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum brednie milki pandorinium 2 2020-04-17 08:14
Szczepionka ~defenetre 3 2020-04-17 02:30
CZY OLO powiesił sie na haku 40tym razem z ja i xx ? pkc 12 2020-04-16 22:17
CL PHARMA IDZIE NA 100ZŁ ~Paweł 7 2020-04-16 11:51
Super kolejne Info! ! ! ~zjawa 1 2020-04-16 09:33
złoto, mieszkania pewniejsze lokaty na kryzys, właśnie rusza.. ~ix 2 2020-04-15 23:28
Dla kogo pracują :OLO,Ja,swiss w kilku wcieleniach zresztą ? ~romb 10 2020-04-15 14:27
Wskazniki ~Moncler 1 2020-04-15 12:21
Kto jeszcze chce dokupić(kupić) akcje CLN ? ~romb 7 2020-04-15 11:11
Ale rajd na 45 PLN no no no ~Ja 6 2020-04-15 09:57
Nie ma komunikatu nie ma niczego ~Ja 4 2020-04-14 19:52
Kto się boi środy? ~OLO 1 2020-04-14 19:49
[x]
CLNPHARMA -0,60% 19,78 2026-06-26 16:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.