|
JAKIEŚ TRUPY W SZAFIE?
|
~CIEKAWY
|
15
|
2020-04-20 21:09
|
|
W zaistniałej sytuacji kierunek 100zł!
|
~xx
|
1
|
2020-04-20 20:01
|
|
Wyjaśnienie wyników
|
aszasz
|
1
|
2020-04-20 19:59
|
|
Gdzie jest tobik69?
|
~OLO
|
1
|
2020-04-20 19:51
|
|
purple_haze mógłbyś przetłumaczyć raport o wstępnych wynikach II fazy
|
~Solejuk
|
3
|
2020-04-20 19:28
|
|
Esketamina
|
brachczaja
|
1
|
2020-04-20 15:44
|
|
Nokaut
|
~popeliniarz
|
1
|
2020-04-20 14:19
|
|
No i salowy ucichł, bo perełka Datawalk znów ze stratą XD
|
~HeHe
|
11
|
2020-04-20 14:02
|
|
OLO, nie wstydź i się i powiedz!
|
~HAHAHAHAHAHAHAHHAHAA
|
9
|
2020-04-20 02:52
|
|
Piekny wzrost dzisiaj! Już wszyscy obkupieni?
|
~OLO
|
3
|
2020-04-20 02:51
|
|
Chetnie wyslucham ponownie
|
~swiss
|
9
|
2020-04-19 18:18
|
|
Swiss chyba oszalał, porównuje startup Ryvu przepalający pieniądze do
|
~romb
|
25
|
2020-04-19 18:13
|
|
Kto się boi poniedziałku?
|
~OLO
|
2
|
2020-04-19 12:09
|
|
Triumfalny powrót salowego (?) swissa z dyżuru
|
~romb
|
24
|
2020-04-18 23:20
|
|
CZY CLN MOŻE UPAŚĆ?
|
~CIEKAWY
|
8
|
2020-04-18 18:57
|
|
czy to w ramach wspólpracy z Colonem ???? Łukasiewicz coś działa
|
~JarkoPOLo
|
4
|
2020-04-18 13:29
|
|
wywiad z Prezesem w parkiecie
|
purple_haze
|
3
|
2020-04-17 15:27
|
|
Koniec korekty
|
~Pyton
|
1
|
2020-04-17 15:24
|
brednie milki
|
pandorinium
|
2
|
2020-04-17 08:14
|
|
Szczepionka
|
~defenetre
|
3
|
2020-04-17 02:30
|
|
CZY OLO powiesił sie na haku 40tym razem z ja i xx ?
|
pkc
|
12
|
2020-04-16 22:17
|
|
CL PHARMA IDZIE NA 100ZŁ
|
~Paweł
|
7
|
2020-04-16 11:51
|
|
Super kolejne Info! ! !
|
~zjawa
|
1
|
2020-04-16 09:33
|
|
złoto, mieszkania pewniejsze lokaty na kryzys, właśnie rusza..
|
~ix
|
2
|
2020-04-15 23:28
|
|
Dla kogo pracują :OLO,Ja,swiss w kilku wcieleniach zresztą ?
|
~romb
|
10
|
2020-04-15 14:27
|
|
Wskazniki
|
~Moncler
|
1
|
2020-04-15 12:21
|
|
Kto jeszcze chce dokupić(kupić) akcje CLN ?
|
~romb
|
7
|
2020-04-15 11:11
|
|
Ale rajd na 45 PLN no no no
|
~Ja
|
6
|
2020-04-15 09:57
|
|
Nie ma komunikatu nie ma niczego
|
~Ja
|
4
|
2020-04-14 19:52
|
|
Kto się boi środy?
|
~OLO
|
1
|
2020-04-14 19:49
|