Wszystko wzrosło od dołka i to nawet bardzo ładnie a ta spółka? Prezes opowiada tylko o planach i jeszcze raz o planach a tymczasem kurs...szkoda gadać, jedna wielka porażka. Skoro wszystko odbija a CLN zachowuje się jak się zachowuje to co to może oznaczać? Wskaźniki też jedna wielka porażka C/WK 3,46 to jakiś absurd, C/Z to już prawie 130 i na jakiej podstawie? Plany to i ja mam nie tylko prezes i na podstawie jego planów spółka ma być hitem ??? Cos za dużo obietnic a za mało działań i wyników! Przychody spadają , zyski spadają niedługo sama spółka spadnie z giełdy! Udanego weekendu życzę...………..