Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ostry wodospad od kilku dni ~Ja 1 2020-04-27 09:19
Czemu to tak leci? ~Wczoraj_i_dzis 1 2020-04-26 14:42
info!!!!!!!!!!! ~blond 10 2020-04-26 11:59
W końcu dobre info!! ~OLO 5 2020-04-26 10:20
wszystko ok yest ~wariat 1 2020-04-25 16:33
wreszcie odbicie ~btx 6 2020-04-24 21:38
buraki ~wienio 1 2020-04-24 10:04
czas na 30 zl ~invest 2 2020-04-24 09:58
mam pytanie ~pytanie 15 2020-04-23 14:31
Chyba czas na wzrosty!!! ~Zenek 14 2020-04-23 09:46
Eh cała tablica w postach dzieci i salowego... ~eh 2 2020-04-23 07:44
OLO/ja jak to jest ~PrzegrywPrzegrywem 28 2020-04-23 01:13
Kto się boi czwartku? ~OLO 3 2020-04-22 20:41
Wujek pkc kupił 1000 baryłek ropy jakiś czas temu pkc 9 2020-04-22 16:51
dywidenda ~bog_r_acz 13 2020-04-22 14:25
Celon Pharma +100 naukowców! ~CsR 3 2020-04-22 11:14
Celon Pharma rekomenduje wypłatę 0,08 zł dywidendy na akcję za 2019 r. ~OLO 1 2020-04-22 10:28
S&P500 ponad minus 3%!! ~xx 1 2020-04-21 23:30
Ja tu widze 50 zł do konca tyg :) pkc 9 2020-04-21 22:00
S&P500 -2,83%! ~xx 2 2020-04-21 21:39
Między innymi II faza dla Spravato ale w rozszerzonej obserwacji /CLN ~romb 5 2020-04-21 19:03
Cash is King! ~xx 6 2020-04-21 16:12
Zaraz górne widły!! ~OLO 6 2020-04-21 14:17
S&P500 -1,79%! ~xx 3 2020-04-21 13:42
Pęknie dzisiaj 100zł? ~OLO 4 2020-04-21 11:15
Sketamina - wyniki pandorinium 48 2020-04-21 10:51
Pierwsze sekundy i już 30% a zaraz 100% a potem 300% ~Ja 4 2020-04-21 09:42
Czy rozpoczęła się konferencja? ~XXL 1 2020-04-21 09:35
Up 30 % jutro ~Frank 13 2020-04-21 09:13
TKO 33,50 chyba te 30% up to będzie down ~Ja 1 2020-04-21 08:48
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.