| Ostry wodospad od kilku dni | ~Ja | 1 | 2020-04-27 09:19 |
| Czemu to tak leci? | ~Wczoraj_i_dzis | 1 | 2020-04-26 14:42 |
| info!!!!!!!!!!! | ~blond | 10 | 2020-04-26 11:59 |
| W końcu dobre info!! | ~OLO | 5 | 2020-04-26 10:20 |
| wszystko ok yest | ~wariat | 1 | 2020-04-25 16:33 |
| wreszcie odbicie | ~btx | 6 | 2020-04-24 21:38 |
| buraki | ~wienio | 1 | 2020-04-24 10:04 |
| czas na 30 zl | ~invest | 2 | 2020-04-24 09:58 |
| mam pytanie | ~pytanie | 15 | 2020-04-23 14:31 |
| Chyba czas na wzrosty!!! | ~Zenek | 14 | 2020-04-23 09:46 |
| Eh cała tablica w postach dzieci i salowego... | ~eh | 2 | 2020-04-23 07:44 |
| OLO/ja jak to jest | ~PrzegrywPrzegrywem | 28 | 2020-04-23 01:13 |
| Kto się boi czwartku? | ~OLO | 3 | 2020-04-22 20:41 |
| Wujek pkc kupił 1000 baryłek ropy jakiś czas temu | pkc | 9 | 2020-04-22 16:51 |
| dywidenda | ~bog_r_acz | 13 | 2020-04-22 14:25 |
| Celon Pharma +100 naukowców! | ~CsR | 3 | 2020-04-22 11:14 |
| Celon Pharma rekomenduje wypłatę 0,08 zł dywidendy na akcję za 2019 r. | ~OLO | 1 | 2020-04-22 10:28 |
| S&P500 ponad minus 3%!! | ~xx | 1 | 2020-04-21 23:30 |
| Ja tu widze 50 zł do konca tyg :) | pkc | 9 | 2020-04-21 22:00 |
| S&P500 -2,83%! | ~xx | 2 | 2020-04-21 21:39 |
| Między innymi II faza dla Spravato ale w rozszerzonej obserwacji /CLN | ~romb | 5 | 2020-04-21 19:03 |
| Cash is King! | ~xx | 6 | 2020-04-21 16:12 |
| Zaraz górne widły!! | ~OLO | 6 | 2020-04-21 14:17 |
| S&P500 -1,79%! | ~xx | 3 | 2020-04-21 13:42 |
| Pęknie dzisiaj 100zł? | ~OLO | 4 | 2020-04-21 11:15 |
| Sketamina - wyniki | pandorinium | 48 | 2020-04-21 10:51 |
| Pierwsze sekundy i już 30% a zaraz 100% a potem 300% | ~Ja | 4 | 2020-04-21 09:42 |
| Czy rozpoczęła się konferencja? | ~XXL | 1 | 2020-04-21 09:35 |
| Up 30 % jutro | ~Frank | 13 | 2020-04-21 09:13 |
| TKO 33,50 chyba te 30% up to będzie down | ~Ja | 1 | 2020-04-21 08:48 |