Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I Ty możesz zawisnąć na haku! ~OLO 5 2020-04-14 19:06
CLN ~EdEt 1 2020-04-14 16:27
Czekamy na komunikat ~NowyInwestor 1 2020-04-14 14:53
Hej Celon, jak się bawicie? ~del 3 2020-04-14 11:42
Gdzie jest ten co mówił - tanio już nie kupicie ~Ja 1 2020-04-14 09:49
Panie prezesie ~Pyton 5 2020-04-14 09:38
dziś przełamanie startujemy na 45zł ~Piter 3 2020-04-14 09:34
Ale Was robią na ostro - dzisiaj znów raj na 40 ~Ja 3 2020-04-14 08:03
Za kilka tygodni - tak to leciało? ~Ja 5 2020-04-14 07:59
Raport Mabion - brak biopodoieństwa, emisja akcji, ujemny kapitał wlasny ~CoDalejZCelonem 5 2020-04-12 19:16
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-04-09 15:57
Dlaczego perlica nie rośnie? ~Emeryt_giełdowy 4 2020-04-09 15:27
Gielda ~Pyton 5 2020-04-08 16:37
Świetna spółka na czas kryzysu! ~OLO 9 2020-04-08 13:21
Ostry wodospad ~Ja 2 2020-04-08 10:52
Dzisiaj dominuje kolor zielony! ~xx 2 2020-04-07 16:04
Mam wrażenie, że tylko czekacie aby sprzedać z jak najmniejszą stratą! ~OLO 1 2020-04-07 14:39
Im więcej trolli naganiana spadki, tym bardziej należy kupować ~Pozdrawiam 32 2020-04-07 14:20
Ładna zieleń dzisiaj na rynkach! ~OLO 2 2020-04-07 14:19
100ZŁ JESZE W TYM TYGODNIU? ~OLO 2 2020-04-07 11:48
Czy zauważyliście jakie są obroty od dłuższego czasu na cln pkc 1 2020-04-07 09:09
Cena spółki rośnie i to najważniejsze, ~romb 4 2020-04-06 22:45
Gdzie jest tobik69? ~OLO 2 2020-04-06 20:46
Boruta Zachem dna z nielicznych spółek które zarobią na epidemii cesorz 6 2020-04-06 20:15
NCBiR przeznaczy 200 mln zł na dofinansowanie innowacyjnych projektów rn86 2 2020-04-06 19:36
Nie ma luja ogłuszacza - poniedziałek spadki ~Ja 3 2020-04-06 17:17
Słabiutki ten wzrost na tle sektora! ~OLO 5 2020-04-06 15:23
Kto się boi poniedziałku? ~OLO 17 2020-04-06 13:16
Jedna z nielicznych spółek która zarobi krocie na epidemii Sprawdz cesorz 1 2020-04-06 13:06
Bez Wieczorka, Wodospad ~Ja 1 2020-04-06 12:22
[x]
CLNPHARMA 1,95% 19,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.