|
I Ty możesz zawisnąć na haku!
|
~OLO
|
5
|
2020-04-14 19:06
|
|
CLN
|
~EdEt
|
1
|
2020-04-14 16:27
|
|
Czekamy na komunikat
|
~NowyInwestor
|
1
|
2020-04-14 14:53
|
|
Hej Celon, jak się bawicie?
|
~del
|
3
|
2020-04-14 11:42
|
|
Gdzie jest ten co mówił - tanio już nie kupicie
|
~Ja
|
1
|
2020-04-14 09:49
|
|
Panie prezesie
|
~Pyton
|
5
|
2020-04-14 09:38
|
|
dziś przełamanie startujemy na 45zł
|
~Piter
|
3
|
2020-04-14 09:34
|
|
Ale Was robią na ostro - dzisiaj znów raj na 40
|
~Ja
|
3
|
2020-04-14 08:03
|
|
Za kilka tygodni - tak to leciało?
|
~Ja
|
5
|
2020-04-14 07:59
|
|
Raport Mabion - brak biopodoieństwa, emisja akcji, ujemny kapitał wlasny
|
~CoDalejZCelonem
|
5
|
2020-04-12 19:16
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2020-04-09 15:57
|
|
Dlaczego perlica nie rośnie?
|
~Emeryt_giełdowy
|
4
|
2020-04-09 15:27
|
|
Gielda
|
~Pyton
|
5
|
2020-04-08 16:37
|
|
Świetna spółka na czas kryzysu!
|
~OLO
|
9
|
2020-04-08 13:21
|
|
Ostry wodospad
|
~Ja
|
2
|
2020-04-08 10:52
|
|
Dzisiaj dominuje kolor zielony!
|
~xx
|
2
|
2020-04-07 16:04
|
|
Mam wrażenie, że tylko czekacie aby sprzedać z jak najmniejszą stratą!
|
~OLO
|
1
|
2020-04-07 14:39
|
|
Im więcej trolli naganiana spadki, tym bardziej należy kupować
|
~Pozdrawiam
|
32
|
2020-04-07 14:20
|
|
Ładna zieleń dzisiaj na rynkach!
|
~OLO
|
2
|
2020-04-07 14:19
|
|
100ZŁ JESZE W TYM TYGODNIU?
|
~OLO
|
2
|
2020-04-07 11:48
|
|
Czy zauważyliście jakie są obroty od dłuższego czasu na cln
|
pkc
|
1
|
2020-04-07 09:09
|
|
Cena spółki rośnie i to najważniejsze,
|
~romb
|
4
|
2020-04-06 22:45
|
|
Gdzie jest tobik69?
|
~OLO
|
2
|
2020-04-06 20:46
|
|
Boruta Zachem dna z nielicznych spółek które zarobią na epidemii
|
cesorz
|
6
|
2020-04-06 20:15
|
|
NCBiR przeznaczy 200 mln zł na dofinansowanie innowacyjnych projektów
|
rn86
|
2
|
2020-04-06 19:36
|
|
Nie ma luja ogłuszacza - poniedziałek spadki
|
~Ja
|
3
|
2020-04-06 17:17
|
|
Słabiutki ten wzrost na tle sektora!
|
~OLO
|
5
|
2020-04-06 15:23
|
|
Kto się boi poniedziałku?
|
~OLO
|
17
|
2020-04-06 13:16
|
|
Jedna z nielicznych spółek która zarobi krocie na epidemii Sprawdz
|
cesorz
|
1
|
2020-04-06 13:06
|
|
Bez Wieczorka, Wodospad
|
~Ja
|
1
|
2020-04-06 12:22
|