z odrobina szczescia i po przyswojeniu inwestorskich litemotiv'ow " jak znokautowac zycie" i jeszcze mu za to placa, sukces macie w kieszeni. Slyszalem z wiarygodnych zrodel ,ze OPEC dogaduje ceny ropy a wiec Pipeline niedlugo znowu wypelniona. Jestem troszke skolowany. Ropa? Chyba nie pomylily mi sie watki?