|
OBROTYJAK NA TARGU U CHŁOPA W WARZYWNIAKU !!!
|
~GIEŁDA
|
7
|
2019-10-30 14:21
|
|
SFINKS - co zrobi BOŚ?
|
~Wiedy
|
12
|
2019-10-30 14:20
|
|
Dlaczego BOS na przestrzeni lat spadł o 90%?
|
~And
|
12
|
2019-10-30 13:58
|
|
Fajny bank a wyceniany na bankruta
|
~Olo
|
5
|
2019-10-30 13:39
|
|
FRANKOWICZE....
|
~gr
|
4
|
2019-10-29 20:37
|
|
BOS -SZAMBO
|
~grabos
|
10
|
2019-10-29 16:05
|
|
jeszcze działa adrenalina
|
~oo
|
4
|
2019-10-25 16:33
|
|
czy bedzie atak na 8zlp ? na tym para banku ?
|
~xxx
|
7
|
2019-10-24 19:32
|
|
Jest bardzo tanio
|
~Olo
|
9
|
2019-10-24 09:26
|
|
Frankowicze będą nadal płakać , na TSUE wygrają tylko kancelarie
|
~JohnDeere
|
3
|
2019-10-22 19:33
|
|
Wycena wciaz na poziomie bankrut
|
~Olo
|
8
|
2019-10-22 14:02
|
|
Moja opinia
|
~Jasio
|
5
|
2019-10-22 08:53
|
|
na jaką dywidendę liczycie !!
|
~nikt
|
5
|
2019-10-21 15:49
|
|
ile warte forum...
|
~gr
|
2
|
2019-10-12 07:00
|
|
jeżeli do jutra przebija 7zlp to sie zgodze .,ze bedzie chwilowa korekta
|
~xxx
|
15
|
2019-10-10 19:12
|
|
zamiana...
|
~gr
|
5
|
2019-10-10 11:50
|
|
Dokupiłem grubo :)
|
~Zbig
|
31
|
2019-10-09 22:58
|
|
Fundamenty coraz leprze.Zyski coraz większe. Będzie dobrze.
|
byxx
|
3
|
2019-10-09 21:31
|
|
poproze o zjazd na 5
|
~bos
|
4
|
2019-10-08 10:07
|
|
Ciekawostka
|
~Hm
|
21
|
2019-10-08 07:17
|
|
przeczytać "stanowisko Getinów" w sprawie umów frankowych i
|
~JohnDeere
|
12
|
2019-10-04 20:07
|
|
Getin +20% i to chyba jest wyznacznik
|
~mako
|
4
|
2019-10-04 14:34
|
|
BOŚ Bank - w końcu leci na 23 zł
|
~inv
|
2
|
2019-10-03 16:22
|
|
to dotyczy kredytow indeksowanaych :)
|
~bos
|
8
|
2019-10-03 15:03
|
|
Humor na dzisiaj - Przychodzi MAZUR do biura maklerskiego...
|
~Zuberek
|
11
|
2019-10-03 13:30
|
|
Psychologia strachu- to jest główne narzędzie spekulantów giełdowych
|
~mako
|
8
|
2019-10-03 10:45
|
|
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie frankowicza
|
~docent
|
29
|
2019-10-02 22:03
|
|
formacja klina . Dolna linia 5,63zł kończąca spadek.
|
~OFE_nadaje
|
11
|
2019-10-02 07:52
|
|
opór na 6,50zł jak przewalimy jedziemy na 5.50zł dolna linia kanału
|
~OFE_nadaje
|
11
|
2019-10-01 18:56
|
|
tak jak BOŚ tak wygłąda POLSKA pod rządami pisd :-)
|
~xxx
|
12
|
2019-10-01 18:53
|