Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OBROTYJAK NA TARGU U CHŁOPA W WARZYWNIAKU !!! ~GIEŁDA 7 2019-10-30 14:21
SFINKS - co zrobi BOŚ? ~Wiedy 12 2019-10-30 14:20
Dlaczego BOS na przestrzeni lat spadł o 90%? ~And 12 2019-10-30 13:58
Fajny bank a wyceniany na bankruta ~Olo 5 2019-10-30 13:39
FRANKOWICZE.... ~gr 4 2019-10-29 20:37
BOS -SZAMBO ~grabos 10 2019-10-29 16:05
jeszcze działa adrenalina ~oo 4 2019-10-25 16:33
czy bedzie atak na 8zlp ? na tym para banku ? ~xxx 7 2019-10-24 19:32
Jest bardzo tanio ~Olo 9 2019-10-24 09:26
Frankowicze będą nadal płakać , na TSUE wygrają tylko kancelarie ~JohnDeere 3 2019-10-22 19:33
Wycena wciaz na poziomie bankrut ~Olo 8 2019-10-22 14:02
Moja opinia ~Jasio 5 2019-10-22 08:53
na jaką dywidendę liczycie !! ~nikt 5 2019-10-21 15:49
ile warte forum... ~gr 2 2019-10-12 07:00
jeżeli do jutra przebija 7zlp to sie zgodze .,ze bedzie chwilowa korekta ~xxx 15 2019-10-10 19:12
zamiana... ~gr 5 2019-10-10 11:50
Dokupiłem grubo :) ~Zbig 31 2019-10-09 22:58
Fundamenty coraz leprze.Zyski coraz większe. Będzie dobrze. byxx 3 2019-10-09 21:31
poproze o zjazd na 5 ~bos 4 2019-10-08 10:07
Ciekawostka ~Hm 21 2019-10-08 07:17
przeczytać "stanowisko Getinów" w sprawie umów frankowych i ~JohnDeere 12 2019-10-04 20:07
Getin +20% i to chyba jest wyznacznik ~mako 4 2019-10-04 14:34
BOŚ Bank - w końcu leci na 23 zł ~inv 2 2019-10-03 16:22
to dotyczy kredytow indeksowanaych :) ~bos 8 2019-10-03 15:03
Humor na dzisiaj - Przychodzi MAZUR do biura maklerskiego... ~Zuberek 11 2019-10-03 13:30
Psychologia strachu- to jest główne narzędzie spekulantów giełdowych ~mako 8 2019-10-03 10:45
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie frankowicza ~docent 29 2019-10-02 22:03
formacja klina . Dolna linia 5,63zł kończąca spadek. ~OFE_nadaje 11 2019-10-02 07:52
opór na 6,50zł jak przewalimy jedziemy na 5.50zł dolna linia kanału ~OFE_nadaje 11 2019-10-01 18:56
tak jak BOŚ tak wygłąda POLSKA pod rządami pisd :-) ~xxx 12 2019-10-01 18:53
[x]
BOS -0,10% 9,90 2026-06-26 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.