Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BOS 110 mln zysku ~Gbaka 3 2019-12-04 22:07
BAJANIE PREZESA O PROGNOZACH NA 2020r ~fin 10 2019-12-04 17:41
jak LECI ? słabo ? nie martwta się niedługo przyspieszy jak TAURON :-) ~xxx 30 2019-12-04 17:37
a jednak na URSUS BuS też wtopa :-) ~xxx 2 2019-12-04 17:25
Ratuj się kto może ~rozczarowana 5 2019-12-03 17:48
Nic z tego nie będzie ~Bankrut 15 2019-12-03 17:47
BOS kierunek 10 zł ~Mariusz12 22 2019-12-02 20:10
Bielmek czyli kolejne ponad 100mln w plecy :-) ~xxx 22 2019-12-02 10:19
Blagam kupujcie nawet Wam doloze do prowizji nyle ktory kupil bo glowa ~MocnoZainteresowany 8 2019-11-28 23:10
Rating BOSia - perspektywa stabilna passenger 15 2019-11-28 13:27
w wynikach najciekawszy jest 100% wzrost sprzedaży nowych kredytów ~JohnDeere 4 2019-11-27 20:12
BOŚ Bank: zysk netto 23,5 mln zł w III kw. 2019 r. – widoczne pozytywne kwfx 24 2019-11-27 18:49
Kiedy planujecie odpis na bankruta Sfinks Polskan ~Mirek 10 2019-11-27 14:57
WIDŁY ?? ~Jasio 9 2019-11-27 07:26
To juz druga milionowa emisja po 10zl. Kiedy bedzie trzecia? ~olo 12 2019-11-25 21:49
Gdzie te Orły , Sokoły ??? ~Jasio 12 2019-11-21 21:07
Zlecenia PKC przed zamknięciem ~Leszczycho 11 2019-11-21 21:04
szklane domy lasow i Bosia ~wtopionywbos 8 2019-11-21 15:40
polskie domy drewniane ~qbaka 25 2019-11-19 17:50
docelowy scenariusz dla BOSia to i tak przejęcie go ~JohnDeere 5 2019-11-18 14:05
Wyniki ~qwe 15 2019-11-14 13:53
Wyniki bos ~Gbaka 9 2019-11-14 07:22
Prognoza wyników ~Giedlar 26 2019-11-12 14:48
Bos wyceniany nieslusznie ~Olo 6 2019-11-06 08:41
Kto obstawia takie otwarcie ~Kuks 4 2019-11-03 17:47
witamy ponownie 6 z przodu :-) ~xxx 16 2019-11-03 16:52
Kupujemy ? dborek95 26 2019-11-03 12:50
wyrok tsue nie taki straszny ? ~popop 1 2019-10-30 19:03
Jest bardzo tanio ~Dominik 7 2019-10-30 18:48
31.01.2019 Analiza techniczna BOS banku. polonez_as-dur 385 2019-10-30 14:26
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.