Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
cjak dużą STRATĘ pokaże BOŚ ? 10-20mln ? ~xxx 4 2018-02-25 11:33
FINANSOWANIE OZE BĘDZIE PROWADZIŁ BGK. ~fin 4 2018-02-23 18:11
Mateusz Morawiecki: OZE to kierunek, który bardzo silnie rozwijamy ~aaaaaa 6 2018-02-23 18:00
produkcja nie opłacalna a pep pokazał zysk i mocno rosnie ~Tom 4 2018-02-22 16:58
20 lutego, wtorek polonez_as-dur 23 2018-02-22 11:45
Udostępniono nowe info ~Pierwszy 1 2018-02-21 18:18
Na do widzenia ~jasio 8 2018-02-21 18:17
BOS a PEP (wyniki za 2017 dzisiaj) ~Pw_Ww 6 2018-02-21 12:32
WYNIK BOŚ BĘDZIE JAK WYNIK PEP -85 mln ? ~fin 4 2018-02-21 12:30
spokojnie jak na wojnie...trzymam rękę na pulsie ~spokojnie 2 2018-02-20 20:14
DZIŚ USTALENIE PODATKU OD WIATRAKÓW ~fin 1 2018-02-20 09:57
EMISJA BĘDZIE OD-7-9 zł ~fin 15 2018-02-20 08:05
w temacie BOSia za 5-7lat ~Pw_Ww 1 2018-02-20 07:33
forumowicze BISia maxks 4 2018-02-20 01:25
7,54 maxks 3 2018-02-19 16:22
wiatrakowce i podatki ->kolejny odcinek programu ~Pw_Ww 1 2018-02-18 22:59
powiem Wam jak będzie gosc1313 27 2018-02-18 22:16
Ogrzewanie weglowe ~Hm 3 2018-02-18 20:41
nowe info w temacie wiatrakowni ~Pw_Ww 11 2018-02-17 16:56
Imponujące CV nowych członków Rady Nadzorczej ~ab 4 2018-02-16 15:58
TU będzie się KISIĆ DŁUGOOOOO ~Zuberek 9 2018-02-15 16:30
BOS rekordzistą w dobrozmianowym pis indeksie ~qbaka 3 2018-02-14 18:31
Tak PZU kupi 40 mln akcji po 5 zł. ~fin 4 2018-02-14 16:39
Obecnie kapitał: ~ 62mln akcji, nowy o 40mln wiecej. ~olo 1 2018-02-14 15:49
Jestem zmeczoy ~Hm 11 2018-02-13 21:03
Emisja po 11 ~qbaka 10 2018-02-13 21:00
teraz na poważnie maxks 8 2018-02-13 19:02
BOŚ - masz to jak w banku ~Wiedyn 3 2018-02-13 18:57
I po walnym ~boś 1 2018-02-13 17:29
DZISIAJ UCHWALAJĄ EMISJĘ 40 mln AKCJI? ~fin 5 2018-02-13 12:15
[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.