Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

DOM DEVELOPMENT S.A.: Propozycja Zarządu dotycząca zamieszczenia w porządku obrad WZA uchwały w sprawie przyjęcia Programu VII Opcji Menedżerskich

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 30 / 2022
Data sporządzenia: 2022-07-25
Skrócona nazwa emitenta
DOM DEVELOPMENT S.A.
Temat
Propozycja Zarządu dotycząca zamieszczenia w porządku obrad WZA uchwały w sprawie przyjęcia Programu VII Opcji Menedżerskich
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Dom Development S.A. z siedzibą w Warszawie ( dalej „Spółka”) informuje o przyjęciu w dniu 25 lipca 2022 roku uchwały dotyczącej umieszczenia w porządku obrad Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki sprawy dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia Programu VII Opcji Menedżerskich dla Wiceprezesa Zarządu – Dyrektora Finansowego Spółki, Pana Leszka Stankiewicza (dalej „Program VII”) oraz dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie zmiany Statutu w zakresie upoważnienia Zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego.
Zgodnie z postanowieniami proponowanego Programu VII, Pan Leszek Stankiewicz otrzymałby jednorazowo opcje uprawniające do objęcia łącznie 250.000 akcji Dom Development S.A. za cenę w kwocie 50,00 złotych (słownie: pięćdziesiąt złotych, zero groszy) za akcję. Realizacja przedmiotowych opcji będzie limitowana do 50.000 akcji w roku kalendarzowym, począwszy od 2022 roku, z tym że opcje niewykorzystane będzie można zrealizować w późniejszym terminie, lecz nie później niż do 31 grudnia 2032 roku.
Proponowane przyjęcie Programu VII związane jest ze szczególną rolą Pana Leszka Stankiewicza w organizacji działalności Spółki i Grupy w sytuacji, gdy dalsze plany inwestycyjne Spółki i Grupy wymagają spójności i kontynuacji transformacji obszaru finansów Spółki i Grupy oraz efektywnie działającej firmy generalnego wykonawcy usług budowlanych. Podział puli opcji możliwych do zrealizowania w ramach Programu VII na 5 rocznych transz ma na celu powiązanie realizowanych działań operacyjnych z długookresową perspektywą rozwoju Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. oraz Spółki i wzrostu jej wartości dla Akcjonariuszy.
Realizacja Programu VII wymaga przyjęcia jego szczegółowych postanowień przez Radę Nadzorczą Spółki na podstawie upoważnienia udzielonego przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki w formie uchwały.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
DOM DEVELOPMENT SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
DOM DEVELOPMENT S.A. Developerska (dev)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
00-078 Warszawa
(kod pocztowy) (miejscowość)
Plac Piłsudskiego 3
(ulica) (numer)
22 351 68 78 22 351 63 11
(telefon) (fax)
finanse@domd.pl www.domd.pl
(e-mail) (www)
525-14-92-233 012212483
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-07-25 Jarosław Szanajca Prezes Zarządu
2022-07-25 Dariusz Gołębiewski Prokurent
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty