Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

CASPAR AM SA: Treść uchwał podjętych podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Caspar Asset Management S.A. w dniu 24 czerwca 2025 roku

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Tresc uchwal podjetych przez ZWZA w dniu 24.06.2025 r..pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 13 / 2025
Data sporządzenia: 2025-06-24
Skrócona nazwa emitenta
CASPAR AM SA
Temat
Treść uchwał podjętych podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Caspar Asset Management S.A. w dniu 24 czerwca 2025 roku
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Caspar Asset Management Spółki Akcyjnej z siedzibą w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 32 (Spółka), niniejszym przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki (ZWZA) w dniu 24 czerwca 2025 roku. Jednocześnie Spółka informuje, że ZWZA nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad, do protokołu nie zostały zgłoszone sprzeciwy względem żadnej z uchwał oraz, że podczas obrad ZWZA nie było projektów uchwał, które były poddane pod głosowanie, a nie zostały podjęte.

Ponadto Spółka informuje, że dokumenty będące przedmiotem głosowania podczas ZWZA zostały przekazane do publicznej wiadomości za pośrednictwem Systemu ESPI w dniu 28 maja 2025 r. raportem bieżącym nr 10/2025.

Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych w zw. z § 19 ust. 1 pkt 6-9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
Załączniki
Plik Opis
Treść uchwał podjętych przez ZWZA w dniu 24.06.2025 r..pdfTreść uchwał podjętych przez ZWZA w dniu 24.06.2025 r..pdf Treść uchwał podjętych przez ZWZA w dniu 24.06.2025 r.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
CASPAR ASSET MANAGEMENT SA
(pełna nazwa emitenta)
CASPAR AM SA Finanse inne (fin)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
61-888 POZNAŃ
(kod pocztowy) (miejscowość)
PÓŁWIEJSKA 32
(ulica) (numer)
61/855-16-14 61/855-16-14 w.11
(telefon) (fax)
am@caspar.com.pl CASPAR.COM.PL
(e-mail) (www)
779-236-25-43 301186397
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2025-06-24 Hanna Kijanowska Prezes Zarządu
2025-06-24 Krzysztof Jeske Wiceprezes Zarządu
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty