Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

ART NEW MEDIA S.A.: Umowa sprzedaży licencji na oprogramowanie.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 15 / 2020
Data sporządzenia: 2020-12-09
Skrócona nazwa emitenta
ART NEW MEDIA S.A.
Temat
Umowa sprzedaży licencji na oprogramowanie.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Polaris IT Group SA i jej spółka zależna iSRV Zrt. zawarły umowę o dystrybucji oprogramowania i licencji dla partnerów B2B. Polaris IT Group SA uzyskała prawa do dystrybucji oprogramowania i licencji opracowanych przez iSRV Zrt., w przypadkach, gdy potencjalny nabywca nie jest końcowym użytkownikiem oprogramowania.
Po zawarciu umowy doszło do pierwszej transakcji. Polaris IT Group SA sprzedała klientowi licencje na komponenty oprogramowania związane z technologiami nauczania online, opracowane przez iSRV Zrt. Polaris IT Group SA uzyska z tego tytułu około 1.388.000 zł przychodów, z czego 5% pozostanie w Polaris IT Group SA, a 95% stanowić będą przychody iSRV Zrt.
W ostatnich latach priorytetowy projektem dla iSRV Zrt. było stworzenie nowoczesnego i bezpiecznego systemu nauczania online opartego na komunikacji wideo. Grupa spodziewa się, że rynek usług edukacyjnych on-line będzie się znacząco rozwijał w najbliższych latach.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy) (miejscowość)
(ulica) (numer)
(telefon) (fax)
(e-mail) (www)
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-12-09 Wiktor Raszkowski Prokurent
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty