Nie chce dalej spadać, mamy drobne podgryzanie z prawej strony, na kupnie coraz wyżej pojawiają się coraz większe pakiety...
Czyżby konsolidacja dobiegała końca ?
Ciekawy jestem raportu za Q4 - to już 13 lutego. Powinna w nim zawrzeć się cała sprzedaż między innymi do LM. Tak na marginesie, całe dostawy do LM wyprzedały się. Pod koniec zeszłego roku na terenie całej Polski południowej nie było towaru w LM. Obdzwoniłem kilka sklepów i wszędzie była ta sama odpowiedź: wszystko się sprzedało - czekamy na dostawę.
Widać, że ta ich restrukturyzacja wyszła im na dobre, a jak bardzo to zobaczymy w najbliższych raportach. Ja jestem dobrej myśli...