Oj ciężko będzie kolego, ciężko. Też grzecznie czekam ale obawiam się, że nic konkretnego nie wpadnie.
Zauważcie, że nie ma żadnych ruchów w dół. Nikt nie chce sprzedać taniej. Jeżeli więc ktoś chciałby dobrać min. kilkadziesiąt kilo, to musi brać po 0,24 lub ustawić się na 0,23 i liczyć na jakiś frajerów.