Jest dziurawa, bo nie ma już chętnych na pozbywanie się akcji przy tych poziomach. Im bliżej raportu, tym coraz bardziej popyt przesuwa się ku górze. Oczywiście raport może być słaby, bo nie spodziewam się, że będzie kiepski ale jeżeli będzie co najmniej dobry, to możemy ostro ruszyć z kursem.
W wolnym obrocie jest TYLKO 950 000 akcji. Wystarczy, że 2-3 gości/gościówek mających w portfelu po 150k akcji i którzy je przytrzymają, by kurs przebił wszystkie możliwe sufity - a uwierzcie, wiem, że tacy są :)
Zegar tyka i im bliżej będzie raportu tym chęć dokupienia akcji będzie coraz większa. Ładnie zapowiada nam się ten rok :)