Chyba ktoś już coś wie! Tak bez żadnego infa, żadnego komunikatu, 3 tygodnie przed raportem nagle pojawia się całkiem niemały popyt. Zresztą od kilkunastu dni cały czas ktoś delikatnie skupuje akcje przy zerowej chęci sprzedających na pozbywanie się akcji przy tych poziomach. Przypadek ..... ?