Mnie zastanawia, że popyt jest, sporo się aukcji przehandlowało (powiedzmy, że drobnica sprzedaje a ktoś, może nie jeden skupuje większe ilości) a dalej na S jest >300tyś nie licząc zleceń ukrytych.
Myślę, że jeszcze trochę cierpliwości i będzie OK.
Pozdr, WK