Ja na razie więcej nie wchodzę - dokupiłem na poziomie 21-22. Jak przebije przy sporych obrotach 25-26 to naprawdę może być ładnie i wtedy mam zamiar dokupować dalej. Przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy na temat analizy technicznej. Co do wartości i perspektyw spółki to było tu już sporo i to też jest podstawa do wzrostów.
Pozdr, WK