Przy takiej płynności to nawet 18 groszy na chwile mnie nie zdziwi. Ale czy będzie możliwość kupienia większej ilości po 19 to nie wiem. Tzn. pewnie ktoś rzuci kilkadziesiąt tysięcy akcji i spadnie do takiego poziomu ale większość obrotów spodziewam się jednak na poziomie 22-23.
Ja na dzisiaj 7tyś po 22 mogę wziąć.
Pozdr, WK