podziwiajcie ze mną osobnika, który od miesięcy (a może lat?) pisze w kółko to samo. Jutro też się dowiemy, że jest podawanie tlenu, skarmianie naiwnych, kupno za kieszonkowe i podbiteczka o grosik na close. Zauważcie, że ja już opanowałem taki ważny zwrot jak:CLOSE. Od dziś będę się nim posługiwał by zyskać miano światłego europejczyka.