Dnia 2016-05-24 o godz. 17:41 ~devilek napisał(a):
> dzisiaj nikt nie napisał że w trakcie sesji doszło do mielenia walorem :) no chyba że w tych przepychankach waszych coś mnie ominęło bo nie czytałem większości z nich ze względu iż ja uważam że między poważnymi ludźmi takie posty są mało ambitne...
devil, nie kuś mnie do riposty... ;)