Dnia 2016-05-24 o godz. 14:26 ~widz napisał(a):
> przez zranione ego zaniedbałeś się i nie napisałeś już od godziny o podawaniu tlenu i nabieraniu naiwnych. A przy okazji, jeśli wolno spytać, skąd to wiesz, że jesteś ode mnie mądrzejszy?
dobrze, ze napisałeś o sobie - teraz wiadomo, czemu tak użalasz się na mnie... ;)
to ty cierpisz swym zranionym ego...
zranionym moim śmiechem...
wykresopłaczek i skarżypyta... ;)