Dnia 2016-05-24 o godz. 12:31 ~widz napisał(a):
> poradzę Ci to samo co radzisz innym. Jeśli masz ze mną problem to mnie nie czytaj. Ja jestem ubrany a ty nic nie masz nawet za kieszonkowe a zgrywasz wielkiego znawcę i inwestora. Ale wolno Ci.
ależ ja chcę cie czytać - przecież mi dajesz darmową uciechę! ;)
to ty masz problem z moim pisanim - ja na ciebie nie wypłakuję się na forum
przecież cały czas zachęcam cie do pisania ;)
a madrzejszym inwestorem od ciebie jestem na pewno
i dowcipniejszym
no i nie wypłakuję sie na ciebie na forum jak ty na mnie...
wiem, ze to cię boli, ale nic na to nie poradzisz - musisz cierpieć, ambicjonalnie