Dnia 2016-05-24 o godz. 17:42 ~widz napisał(a):
> Wykres taki mądry facet nie powinien tracić ducha a Ty zachow2ujesz się jak obrażony gimbus a przez to zaniedbujesz obowiązki. No bo kto napisze o podbijaniu na CLOSE?
Smutnostetryczały płaczkowykresie, czerp ode mnie radość zycia, dystans do siebie i poczucie humoru i odporność na głupawe jak twoje, a nie użalaj sie nad soba i nie wypłakuj nieustannie na wykresa, który wciąż cię dołuje śmiechem... ;)
Jesli ja zachowuję się jak obrażony gimbus, to ty kim jesteś, zakompleksiony chłopczyku, i czym sa twoje posty?...
Ani jeden o spółce, wszystkie to płacz na wykresa... ;)
Twoje nieudolne prowokacje nawet do poziomu gimbazy nie sięgają.
Za kazdym razem wbijam cie śmiechem w glebe...
No i pokaż, ze umiesz napisać poprawnie, jak nazywa się mieszkaniec Europy - odrób swe zaległosci z ortografii w gimnazjum... ;)