myśl co piszesz, Kaczyński akurat nie ma tu nic do gadania
takie agencje powstają po to żeby zarabiał ktoś z większą kasą, a to, że akurat dzieje się to teraz to przy okazji anty pisowska propaganda
wystarczy poczytać wyłaczenia od odpowiedzialności s&p, żeby zobaczyć że to co robią oni (i w ogóle wszystkie agencje) to jakiś GRUBY wałek
:
https://www.standardandpoors.com/en_US/web/guest/regulatory/legal-disclaimers
![]()
treść powyższego to przede wszstkim: nie bierzemy odpowiedzialności za nasze opinie, ratingi czy prognozy, które mogły być wystawione na podstawie danych, których nie sprawdzamy, czy błedów programu/kodu, opinie te również nie koniecznie muszą odwzorowywać rzeczywisty stan rzeczy, nie weryfikujemy prawdziwości danych na podstawie których tworzymy opinie, czy prognozy
i na koniec najważniejsze: za nasze opinie, ratingi lub prognozy dostajemy pieniądze ;)
czy to jasneeeee?