Dnia 2016-01-24 o godz. 15:41 ~dolarek napisał(a):
> spoko, niech ci będzie
> fitch, moodys i s&p to organizacje non-profit
> zatrudniają sztab ludzi i nikt z nich nie bierze za swoją działalność ani grosza
>
> LEPIEJ??? :P
Jasne. Każdy sędzia, prokurator, gliniarz czy urzędnik państwowy bierze wypłate. Mam rozumieć, że każdy z nich jest przekupny, niewiarygodny, itd. itd. Widać kolego, że żyjemy w innych światach. Czyli każdy kto ma inne zdanie niż ja ma w tym jakiś interes, jest mendą itd. itd.