Forum Forex +Dodaj wątek
donald sprzedał Polske za stołek , więc fakt, teraz kiedy dostaje ponad 30 kilka tysi euro/mies faktycznie trudno byłoby go przekupić,
podobnie ośmiorniczka...................... ostatnio nawet dostali podwyżki,
nie mówię że wszyscy biorą, ale jakiś (nawet spory) procent urzędników prędzej czy później bierze coś extra za pozytywne, nawet intratne dla składającego oferte rozpatrzenie sprawy (mówię o przetargach) i nie mów, że o tym nie słyszałeś, ani nie znasz grubszych przykładów

a wracając do s&p:
http://niezalezna.pl/75044-usa-irlandia-francja-polska-obroncy-banksterow-ze-standard-poor-s

(jak nie rozumiesz to sorki,ale szkoda z tobą gadać)