Dnia 2016-01-24 o godz. 08:12 ~dolarek napisał(a):
> myśl co piszesz, Kaczyński akurat nie ma tu nic do gadania
> takie agencje powstają po to żeby zarabiał ktoś z większą kasą, a to, że akurat dzieje się to teraz to przy okazji anty pisowska propaganda
>
> wystarczy poczytać wyłaczenia od odpowiedzialności s&p, żeby zobaczyć że to co robią oni (i w ogóle wszystkie agencje) to jakiś GRUBY wałek
> :
> https://www.standardandpoors.com/en_US/web/guest/regulatory/legal-disclaimers
>
>
![]()
>
> treść powyższego to przede wszstkim: nie bierzemy odpowiedzialności za nasze opinie, ratingi czy prognozy, które mogły być wystawione na podstawie danych, których nie sprawdzamy, czy błedów programu/kodu, opinie te również nie koniecznie muszą odwzorowywać rzeczywisty stan rzeczy, nie weryfikujemy prawdziwości danych na podstawie których tworzymy opinie, czy prognozy
> i na koniec najważniejsze: za nasze opinie, ratingi lub prognozy dostajemy pieniądze ;)
>
> czy to jasneeeee?
Wszędzie chłopie widzisz spisek? Współczuje