he ,niezły jesteś bax
sam założyłeś ten wątek ,który nie ma nic wspólnego z forexem ,
link jest polityczny , "a tam niestety swiat przyglupow i trolli i wszelkie dziwactwa"
kumaty wie ,że trader i Pinokio to nie trolle
co zamierzałeś osiągnąć tworząc ten wątek ,jaki jest jego cel ,bo efekty widać czarno na białym
napisz prawdziwy powód i cel