Forum Forex +Dodaj wątek

Re: info o agencjii s&p

Zgłoś do moderatora
Trader i pinokio to zwykle oplacone trole zeby siac zamet a tak to dziala

https://bylambankowymtrolem.wordpress.com/2015/05/02/bylam-bankowym-trolem/