Jak by dywid. była na poziomie 3% to by kurs wrócił do normy. Dywid. była jednak większa więc to trochę potrwa. Poza tym nie do końca chyba rozumiesz co odzwierciedla kurs akcji. Co do akcjonariuszy to chyba przegapiłeś : https://www.bankier.pl/wiadomosc/ABC-DATA-S-A-Wykaz-Akcjonariuszy-posiadajacych-co-najmniej-5-glosow-na-WZA-Spolki-w-dniu-16-czerwca-2015-roku-7264895.html