jeżeli komuś nie odpowiada abc to sprzedać i zapomnieć, proste rozwiązanie. Oczywiście racja że kurs jest ważny, janek pisze że dokupywać można po tanio i ma rację bo przy takim kursie warto. Dywidendy w ciągu ostatnich 3 lat ile razem wyniosły, policzcie sobie i dodajcie to do wartości kursu. Moim zdanie warto. Różnie bywało w ciągu tych kilku lat ale nie ma spółki która ma cały czas super wzrosty a przynajmniej ja takiej nie znam w PL. Dla mnie ważny będzie kurs przy sprzedaży, teraz czas na małe zakupy. Nie naganiam !!! to moja ocena sytuacji. Czekam na wyniki za IIQ jeśli będą dobre lub bardzo dobre cały rok się zamknie znacznie lepiej niż poprzedni. Znowu wracam do dywidendy, będzie wyższa niż tegoroczna.