Z tą dywidendą to ty już całkowicie zgłupiałeś. Zrozum, dywidenda to nie wszystko, liczy się też kurs, a tu jak zwykle blado. Na dywidendzie zarobisz, na kursie tracisz. Liczy się wynik finansowy, wynik, a nie dywidendy. Zobacz np. DUONA, dywidenda szczątkowa, a kurs pędzi jak szalony. Tak było kiedyś z KREZUSEM, szedł od 1,5 zeta do dwudziestu i to w bardzo krótkim czasie. Kto wyczuł, zarobił. A ty tylko dywidenda, dywidenda i to głosisz na na wielu spółkach.