Dnia 2015-08-10 o godz. 13:37 ~devilek napisał(a):
> kolego rafale mnie kompletnie nie interesuje twoje zdanie na mój temat, nie musisz czytać a tym bardziej zgadzać się z moimi postami, nie chce mi się zniżać do twojego poziomu dlatego nie będę ciebie obrażał w takim stylu.
więc przyjmij może też do wiadomości, że innych nie interesują twoje płaskie gadki o tym, że za chwilę będzie 4 pln ani co ty sądzisz o innych, ani o tym, żeś ty nie nie gracz, ale "inwestor"