na razie wciąż ta sama zabawa w powstrzymywanie spadków,
ciekawe, czy na close będzie intensywniejsza realizacja zysku bądź ratowanie kasy (przez tych, co kupowali ponizej 3,15)
jakoś widz ani frugo nie mają teraz odwagi na konkretne odpowiedzi
za to po fakcie będzie "tak jak pisałem tydzien temu"...
ja też mogę napisać teraz, że kiedyś bedzie wzrost, kurs siegnie po 3,30
a nawet 3,70...